Movies
Ratings
283
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
RumbaRated ★ 1.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0