Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BootsRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 0.5
Chief KimRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5