Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
EliteRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0