Movies
Ratings
1207
DetourRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.0
The TargetRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5