Series
Ratings
72
The JournalistRated ★ 4.0- 공양간의 셰프들Rated ★ 4.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
Mr. BrideRated ★ 3.0
Stendhal's Love TheoryRated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
April Showers Bring May FlowersRated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0- 떡의 나라Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.5