Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Dr.ChocolateRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5