Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
How It EndsRated ★ 1.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 0.5- 잔나비 판타스틱 올드패션드 리턴즈! x 넌센스 ⅡRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Seo BokRated ★ 1.5
Shades of the HeartRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 3.0
Mission: PossibleRated ★ 2.5
New Year BluesRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 4.0