Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Too MuchRated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 1.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 2.0- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5