Movies
Ratings
26
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
Wedding CrashersRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The MuleRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 0.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0