Movies
Ratings
147
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Brief EncounterRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Beyond BordersRated ★ 2.0
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5- BhiksuniRated ★ 2.5
RumoursRated ★ 3.0
A Dream Longer Than the NightRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0