Titles you rated
Blade IIRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5