Movies
Ratings
639
The SubstanceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
No Way UpRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5