Movies
Ratings
16
The RoundupRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Wonder WheelRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0