Series
Ratings
175
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Love is Blind: FranceRated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0
Perfect MatchRated ★ 3.5
Love Is Blind: UK Season 2Rated ★ 3.0
Love Is Blind Season 8Rated ★ 3.0
Prehistoric Planet Season 2Rated ★ 4.5
Prehistoric Planet Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0