Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Project SilenceRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Grizzly ManRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0