Movies
Ratings
680
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0