Movies
Ratings
295
The NotebookRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5