Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
UnframedRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0