Movies
Ratings
31
WhiplashRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0