Titles you rated
ギヴン 10th mix OADRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Love Live! Superstar!!Rated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- K-ON!!Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.5- Duet Song FestivalRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Fellow TravelersRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5