Movies
Ratings
1072
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0