Series
Ratings
154
The Queen's GambitRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 3.5- TransparentRated ★ 3.0
- TrickRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0