Series
Ratings
367
Hot SpotRated ★ 3.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 2.0
Let This Grieving Soul Retire!Rated ★ 2.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 2.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 2.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.5
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 1.5
Otherside PicnicRated ★ 2.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 2.5
The Case Study of VanitasRated ★ 2.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 2.5
The Faraway Paladin: The Lord of Rust MountainRated ★ 3.5
The Faraway PaladinRated ★ 2.5