Titles you rated
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 1.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 1.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 2.0