Series
Ratings
165
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- 어른 김장하Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5- Don't Press the PeachRated ★ 3.0
Real Estate ExorcismRated ★ 4.0- We Got Married Season 2Rated ★ 4.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.5
Where Stars LandRated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 3.0
Love All PlayRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0