Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5