Movies
Ratings
424
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Our Love StoryRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5