Series
Ratings
91
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0