Series
Ratings
168
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Secret HealerRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0