Movies
Ratings
88
HahahaRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Hotel by the RiverRated ★ 4.0
IdolRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 2.5
GyeongjuRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ode to the GooseRated ★ 4.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5