Series
Ratings
332
Honest LivingRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
The King and IRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 5.0
Golden BrideRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0