Movies
Ratings
1370
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
A Short Film About KillingRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
The Sweet HereafterRated ★ 2.5
The Life of ChuckRated ★ 2.0
Breaking the WavesRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 2.0
RiverRated ★ 2.5
Time LapseRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.5
CustodyRated ★ 2.5
MirageRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Ennio: The MaestroRated ★ 2.5
Gosford ParkRated ★ 1.5