Movies
Ratings
200
InterstellarRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5