Series
Ratings
89
Million Dollar Secret Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 16Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 17Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려12Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려11Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 15Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 14Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 13Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려6Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 10Rated ★ 5.0