Series
Ratings
79
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Blade ManRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
HwajungRated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.5