Movies
Ratings
35
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.0