Titles you rated
- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.5
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0