Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Good Doctor Season 6Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 3.0- 메리 킬즈 피플Rated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5