Series
Ratings
15
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0