Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- 오늘도 빵쇼!Rated ★ 3.5
Princess JieyouRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0