Series
Ratings
23
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Princess JieyouRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0