Movies
Ratings
500
Lights OutRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
OfficeRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0