Movies
Ratings
509
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
KundunRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0