Movies
Ratings
1557
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5