Movies
Ratings
77
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5