Movies
Ratings
616
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0