Series
Ratings
354
His Dark MaterialsRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.5
One DayRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5
Warrior Season 2Rated ★ 4.0
WarriorRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 1.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5