Movies
Ratings
866
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The BikeridersRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5