Series
Ratings
26- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Man Vs BabyRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0