Series
Ratings
330
Come Back AliveRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
Medical Top TeamRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 1.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 1.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0